Slide
ردیاب پیشرفته خودرو
مدل F150 وایزر
هشدار روشن شدن
هشدار SOS
هشدار ضربه
هشدار سرقت باطری هشدار حرکت وسیله نقلیه هشدار باز شدن درب خودرو خاموش کردن خودرو قفل و باز درب خودرو مکان یابی دقیق گزارش گیری مسیر

ردیاب پیشرفته خودرو و موتور سیکلت F150

با توجه به کیفیت سخت افزاری بالا و مصرف بهینه الکتریکی و همچینین دارا بودن مود اسلیپ در این سخت افزار، باعث میشود به F150 مناسب موتورسیکلت باشد.

به دلایل مناسب نبودن کیفیت بسیاری از ردیابها ممکن است پس از نصب بر روی موتور سیکلت باعث خالی کردن باطری وسیله شود و علاوه بر صدمه زدن به باطری، امنیت وسیله به مخاطره بیافتد.

همچنین F150 با دارا بودن امکانات ویژه ای همچون آلارم باز شدن درب ها ، توانایی قفل و باز کردن درب ها از طریق اپلیکیشن موبایل و همچنین سنسور شوک و لرزه داخلی قابل تنظیم، قابلیت نصب بر روی هر وسیله نقلیه از جمله خودروهای لوکس می باشد.

F150 بر روی سامانه و نرم افزار سرو که محصول شرکت وایزر میباشد منطبق شده و کار بر در محیط نرم افزار ساده و کاربردی اپلیکیشن سرو می تواند به راحتی به ابزار کنترل خودروی خود دست رسی داشته باشد و بتواند علاوه بر مشاهده موقیت خودرو، آلارم های متنوعی از جمله روشن شدن و جابجایی خودرو را بر روی گوشی موبایل خود دریافت کند.

از ویژگی های بارز شرکت وایزر خدمات پس از فروش حرفه ای آن می باشد که شما را در هر لحظه و هر مکان همراهی میکنند. تیم حرفه ای پشتیبانی وایزر باعث شده این محصول بصورت فراگیر مورد اقبال مشتریان واقع شود.

gozaresh-masir01
mogheyat01

مزایای ردیاب خودرو

از ویژگی های ردیاب خودرو به قابلیت پیگیری آن می توان اشاره کرد، از دزد گیر به عنوان وسیله ای برای پیشگیری از وقوع سرقت استفاده می شود، حال آنکه با ردیاب شما قابلیت پیگیری یک سرقت را خواهید داشت.
چند هفته پیش اسپیس ایکس یک ماهواره ۲۲۶۰ کیلوگرمی مجهز به آنتن را روانه...
مزایای استفاده از ردیاب خودرو که بهتر است بدانید امروزه و با...
در نظر داشته باشید که وقتی زباله ای روی زمین می اندازید...
در نظر داشته باشید که وقتی زباله ای روی زمین می اندازید...